Kategorie
Otwarty Turniej ASHIHARA KARATE SABAKI CUP 5.11.2022
Aby szybko odnaleźć zawodnika i jego drabinkę użyj wyszukiwarki lub:
- Wybierz klub zawodnika z listy
- Kliknij "Pokaż tylko zawodników z klubu i ich numery walk na matach"
- Wyświetli się krótka lista kategorii tylko z zawodnikami wybranego klubu i ich numery walk na matach
M/K M K
Pokaż tylko zawodników z klubu
i ich numery walk na matach
(Pokazuje kategorię tylko z zawodnikami z wybranego klubu lub wszystkie)
Pokaż tylko listę kategorii
KUMITE
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Kubicka Urszula | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
2. | Romanik Izabela | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
3. | Ojrzyńska Maja | UKS HEROS |
4. | Hajdas Nicole | Kumite Klub |
5. | Sadowska Zofia | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Rojek Matylda | Radomska Akademia Kyokushin Karate |
2. | Toerien Gabriela | KETSUI |
3. | Tymińska Michalina | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
4. | Tymińska Maria | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
5. | Czerniawska Natalia | Radomska Akademia Kyokushin Karate |
6. | Cacek Maja | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
7. | Jędrzejewska Lajla | KYOKO Warszawa |
8. | Kaszyk Olga | Satori |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Chmielewska Dagmara | KYOKO Warszawa |
2. | Głowacka Łucja | UKS HEROS |
3. | Kulak Marta | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
4. | Malara Gabriela | UKS HEROS |
5. | Narożniak Amelia | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
6. | Obrzud-Rajch Gabriela | Kumite Klub |
7. | Walczak Joanna | Satori |
8. | Łopieńska Blanka | KETSUI |
9. | Rzempołuch Karolina | KETSUI |
10. | Hoffman Klara | Kumite Klub |
11. | Orłowska Maja | Satori |
12. | Walez Antonina | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Błąkała Gabriela | Radomska Akademia Kyokushin Karate |
2. | Iwan Zuzanna | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
3. | Jędrzejewska Magdalena | Satori |
4. | Kozłowska Hanna | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
5. | Krupa Zuzanna | Satori |
6. | Kubacka Marta | BUSHIDO |
7. | Rzempołuch Marta | KETSUI |
8. | Szwed Maja | BUSHIDO |
9. | Szymańska Maja | KETSUI |
10. | Górkiewicz Daria | BUSHIDO |
11. | Nowacka Anna | UKS HEROS |
12. | Rybińska Julia | BUSHIDO |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Krzysztoszek Pola | UKS HEROS |
2. | Zbroszczyk Julita | KYOKO Warszawa |
3. | Bobrowska Kinga | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
4. | Wolszczak Lena | Radomska Akademia Kyokushin Karate |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Han Krzysztof | BUSHIDO |
2. | Iwan Jan | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
3. | Iwan Krzysztof | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
4. | Iwanejko Grzegorz | Satori |
5. | Siemieniuk Nikodem | Satori |
6. | Sidor Marcel | KYOKO Warszawa |
7. | Maszczak Jakub | KETSUI |
8. | Karbownik Tomir | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
9. | Pater Kuba | Kumite Klub |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Barański Robert | Kumite Klub |
2. | Gołek Witold | UKS HEROS |
3. | Grzebalski Aleksander | KETSUI |
4. | Kasprzak Piotr | KYOKO Warszawa |
5. | Korczyński Tomasz | Kumite Klub |
6. | Paluszkiewicz Euzebiusz | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
7. | Skrzek Ksawery | Kumite Klub |
8. | Sobczuk Kacper | Kumite Klub |
9. | Gdula Szymon | UKS HEROS |
10. | Zawisza Jakub | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
11. | Biczyk Adrian | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
12. | Szachtsznajder Krystian | UKS HEROS |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Gawłowski Jakub | KETSUI |
2. | Kamiński Bartłomiej | UKS HEROS |
3. | Makowski Wiktor | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
4. | Setniewski Filip | Satori |
5. | Shapira Robert | Highlander Combat Academy / Highlander Karate Team |
6. | Tranda Adam | UKS HEROS |
7. | Wenda Maksymilian | Satori |
8. | Komuda Antoni | Satori |
9. | Jukiewicz Antoni | Satori |
10. | Kozera Michał | Satori |
11. | Kulesza Kajetan | KYOKO Warszawa |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Majewski Radosław | UKS HEROS |
2. | Nakwaski Jakub | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
3. | Fidor Kacper | BUSHIDO |
4. | Gajda Marek | BUSHIDO |
5. | Jankowski Oskar | Satori |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Bobrowski Dominik | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
2. | Gabański Piotr | BUSHIDO |
3. | Olędzki Kacper | UKS HEROS |
4. | Pawlonka Jan | UKS HEROS |
5. | Szopa Olivier | BUSHIDO |
6. | Sienkiewicz Jan | Kumite Klub |
7. | Piórkowski Igor | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
8. | Karabin Piotr | Satori |
9. | Woźniakowski Wiktor | KETSUI |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Grudziński Stanisław | Satori |
2. | Krasowski Bartosz | Satori |
3. | Skonieczny Hubert | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
4. | Bąk Filip | KYOKO Warszawa |
5. | Kulesza Gabriel | KYOKO Warszawa |
6. | Bogusz Szymon | KETSUI |
7. | Guzin Jakub | Radomska Akademia Kyokushin Karate |